BB GLOW nieskazitelna cera bez nakładania podkładu!

Szara cera, blizny czy nieestetyczne przebarwienia, które wpędzają nas w kompleksy, od teraz mogą być skutecznie pokonane!

Zabieg pigmentacji skóry twarzy – BB Glow,czyli niewidzialny fluid!

Wiele kobiet nie akceptuje blizn, piegów, czy przebarwień skumulowanych na skórze twarzy. Skutkiem bywa często utrata pewności siebie, czy złe samopoczucie, które buduje kolejne bariery w relacjach międzyludzkich. HIT na rynku kosmetycznym – zabieg BB Glow – stał się rozwiązaniem trosk tysięcy kobiet na świecie. Dzięki niemu, każda z nas może znowu mieć piękną, gładką i rozjaśnioną skórę z efektem glow, bez używania kosmetyków.

 

Dla kogo przeznaczony?

Zabieg BB Glow świetnie sprawdzi się w pielęgnacji cery dojrzałej z plamami soczewicowatymi, czy widocznymi objawami fotostarzenia skóry. Rewitalizuje i rozświetla poszarzałą i matową skórę. Zmniejsza widoczność zaczerwienień, przebarwień hormonalnych i pozapalnych oraz ujednolica koloryt cery. To doskonałe rozwiązanie dla skóry nadreaktywnej, tłustej, atopowej, przesuszonej i wiotkiej. Polecany jest również po terapiach antybiotykowych i przebytych chorobach oraz do cery z widocznym zmęczeniem, a także jako ukojenie dla skóry zniszczonej przez czynniki zewnętrzne. Jednym słowem, zabieg BB Glow to świetne rozwiązanie dla każdego, dzięki któremu niczym za sprawą czarodziejskiej różdżki można pozbyć się znienawidzonych problemów skórnych.

Na czym polega BB Glow?

BB Glow to zabieg polegający na pigmentacji skóry twarzy. Do tej pory korzystano z dorobku pigmentacji medycznej, która była zbawienna w powrocie do normalnego życia np. po wypadku czy poważnej operacji, gdy chcieliśmy ukryć blizny.

Doszliśmy do etapu, gdzie potrafimy zrekonstruować brodawkę sutkową, czy wyrównać kontur ust. Teraz poszliśmy o krok dalej, tworząc BB Glow. Dzięki temu zabiegowi możemy skutecznie zlikwidować drobne blizny czy przebarwienia, takie jak piegi, ślady po trądziku, przebarwienia posłoneczne, czy spowodowane fotostarzeniem (tzw. plamy starcze). Po wprowadzeniu specjalnych preparatów, koloryt skóry jest wyrównywany, zatem wszelkie nierówności zostają ukryte.

 

Jak wygląda zabieg BB Glow?

Do pigmentacji skóry twarzy stosuje się preparaty koreańskiego pochodzenia, m.in. serum przeznaczone do bezpiecznych i intensywnych zabiegów wybielania oraz wygładzania koloru skóry. Jest to metoda, która wpływa na kondycję skóry wielotorowo. Tworzy transparentny kamuflaż, by maskować niedoskonałości w postaci przebarwień, piegów czy zaczerwienienia, ale także odżywia, nawilża, pielęgnuje skórę i poprawia jej koloryt. Wprowadzenie preparatu na skórę odbywa się przy użyciu specjalnego urządzenia zakończonego kartridżem z mikroigłami.  Zwykle trwa około 1,5 godziny, warto go powtarzać w serii 6 zabiegów w dwutygodniowych odstępach. Wówczas efekty utrzymują się nawet do roku!

Luksusowy, ze względu na skoncentrowaną dawkę substancji odżywczych, ale również komfortowy, zabieg tonujący, kończy się nałożeniem maseczki. A po jego zakończeniu trzeba pamiętać, aby nie wykonywać peelingów i nie doprowadzać do przesuszenia cery.

Efektem zabiegu jest delikatne rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu a zabieg w serii pozwoli na utrzymanie efektu, aż do 12 miesięcy! Bezpośrednio po BB Glow należy unikać promieni słonecznych przez około dwa tygodnie. Zaleca się, by  stosować zabiegi przypominające. Dzięki temu efekt będzie się utrzymywał cały czas, a my będziemy wglądać świeżo.

Dlaczego warto poddać się BB Glow?

BB Glow to nowość, dzięki której szybko i bezboleśnie można pozbyć się niedoskonałości, które od lat nam towarzyszyły i sprawiały, że musiałyśmy nakładać duże ilości podkładu, bo ukryć niechciane punkty na twarzy. Dzięki BB Glow jest łatwiej, można zapomnieć o bliznach czy niechcianych piegach, a w efekcie mieć skórę twarzy, o jakiej od lat marzyłyśmy.

 

Zapraszamy do naszych salonów na zabieg BB Glow, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, dobierzemy preparat oraz dobierzemy odpowiednią kurację!

Kilka słów o Magda

Założyciel i obecny właściciel trójmiejskiej sieci spa hotelowych BALTIQA DAY SPA. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.