Stymulatory Tkankowe część I – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych Klientek

Witaj!

Zapraszamy Cię na  pierwszą część wywiadu, który został przeprowadzony z naszym kosmetologiem Martą. Odpowiada ona na najczęściej zadawane pytania naszych klientek 🙂

Marta: Na czym polega zabieg?

Kosmetolog: Zabieg polega na podskórnym podaniu produktu w celu stymulacji skóry, dokładniej fibrobrastów do wytworzenia nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Marta: Jak wygląda i przebiega zabieg?

Kosmetolog: Zabieg polega na podskórnym podaniu produktu. Podajemy go w miejsca, które tego wymagają, np. opadająca powieka, zmarszczki czy przebarwienia. Przed zabiegiem oczyszczamy skórę (demakijaż), dezynfekfujemy miejsce zabiegu i nakładamy na 20 min. Zmywamy i ostrzykujemy. Po zabiegu może pojawić się obrzęk i zasinienie, które ustępuje po 2-7 dniach.

Marta: Dla kogo jest ten zabieg?

Kosmetolog: Zabieg dedykowany jest dla osób, które chcą odżywić skórę, poprawić koloryt, ujędrnić skórę, poprawić owal twarzy, zniwelowac zmarszczki, zrewitalizować skórę, poprawić jędrność i sprężystość. Odbudować włókna kolagenowe i elastynowe, redukcja przebarwień i poprawić nawilżenie.

Marta: Jak się przygotować do tego zabiegu z punktu widzenia Klientki? Co ja, jako Klientka powinnam wiedzieć przychodząc na ten zabieg?

Kosmetolog: Nie można się opalać – przynajmniej 2 tygodnie przed zabiegiem. Nie należy korzystać z sauny, solarium oraz innych metod ostrzykiwania (3-4tyg)

Marta: Kto nie skorzystać z tego zabiegu?

Kosmetolog:

Przeciwskazania: laktacja, ciąża, nowotwory, stany zapalne, grzybicze, infekcje wirusowe (opryszczka), zaburzenia kprzenięciu krwi, problemy z nadciśnieniem, nadwrażliwość (alergie na składniki aktywne, trądzik w stanie aktywnym)

Marta: Czy zabieg jest bolesny?

Kosmetolog: Tak, lecz można użyć znieczulenia. W porównaniu do innych metod ostrzykiwania, zabieg jest przyjemniejszy, nie jest tak bolesny, jak mezoterapia mikroigłowa lub botox.

Marta: Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź na najczęściej zadawane pytania.

Kosmetolog: Ja również. Mam nadzieję, że choć trochę zaspokoiłam nasze klientki 🙂

 

Na drugą część wywiadu zapraszamy już za tydzień! 🙂

 

Miłego dnia!

 

Kilka słów o Magda

Założyciel i obecny właściciel trójmiejskiej sieci spa hotelowych BALTIQA DAY SPA. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.