Sok z aloesu – dlaczego?

Być może wiecie, że jestem zakochana w aloesie firmy Forever. Polecam go z całego serca i z czystym sumieniem. Zapewne nie jest to produkt najtańszy gdyż kosztuje 118,50 zł za 1000ml, ale zapewniam, że jest wart swojej ceny.

Zapytacie, a to dlaczego jest wart swojej ceny? Czym różni się od innym soków aloesowych dostępnych na rynki i w dodatku znacznie tańszych? Dlaczego mamy kupić ten sok, a nie np. w aptece za 29 zł.

W tym artykule tak samo jak w życiu nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać. Podam Wam wszystkie za i przeciw, a decyzja należy do Was 😊 Chociaż przeciw tutaj akurat nie ma 😊😊

Przede wszystkim zadajmy sobie pytanie po co chcę pić aloes ?

Do czego on mi jest potrzebny?

I co właściwie dobrego mi ten aloes da?

1. ALOES POWINNISMY PIĆ CODZIENNIE _ PROFILAKTYCZNIE .

Aloes ma nas chronić przed chorobami, a nie być lekarstwem na chorobę. W naszym produkcie w zalecanej dziennej dawce soku jest 56mg Witaminy C. A właśnie wysoka zawartość witaminy C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Regularne picie chroni nas przed infekcjami, pomaga zachować młody wygląd i piękną skórę. I tutaj pokazuję pierwszą różnicę pomiędzy naszym aloesem Forever, a innymi aptecznymi i sklepowymi. Inne produkty zawierają aloine i emodynę czyli substancje przeczyszczające. Dlatego też jest zalecane, aby pić je tylko przez trzy miesiące gdyż w większych dawkach aloina i emodyna mogą spowodować pojawienie się nowotworu jelita grubego. Jeżeli aloes powinniśmy pić profilaktycznie cały czas to w jakim celu mam kupić tańszy produkt i pić go tylko przez trzy miesiące gdyż zawiera substancje które mogą być szkodliwe dla mojego zdrowia? Dla mnie 1:0 dla FOREVER.

2. WAŻNA ZAWARTOŚĆ

Aloes Forever jest to koncentrat napoju z miąższem z wnętrza liści aloesu wzbogacony witaminą C. Zawiera aż 99, 7% czystego soku z miąższem z wnętrza liści aloesu. Nie zawiera konserwantów, nie zawiera cukru, jest rewelacyjny dla wegan.

Być może zapytacie , a niby z czego innego ma być robiony sok z aloesu ? Niestety kiedy sprawdzicie skład innych produktów i tańszych ale też i droższych nigdzie nie spotkacie tak wysokiej zawartości soku pozyskiwanego z miąższu z wnętrza liści aloesu. Inne produkty zawierają od 40 – 70% soku pozyskiwanego z całych liści i pozostałości. A jak wiadomo najbardziej cenna jest ta galaretka która mieści się w środku liścia. Pamiętam jak moja babcia przekrawała taki gruby liść i wycinała całą galaretkę. Z tego właśnie powinien być robiony sok. Niestety inne firmy nie mają swoich własnych upraw tak jak firma Forever i mielą całe liście aloesu, który do nich przyjedzie aby wyszło więcej soku ( w końcu to biznes ) Inne produkty zawierają tez konserwanty takie jak sorbinian potasu, benzoesan sodu oraz cukier. I ten cukier jest kolejną rzeczą, która też mi się kłóci z cała filozofią aloesu. Jeżeli sok z aloesu ma nam stymulować metabolizm , oczyszczać przewód pokarmowy i korzystnie wpływać na trawienie to chyba sok, który zawiera cukier już ten funkcji spełniać nie będzie. Tu taj raczej przybędzie nam co nie co a na pewno nie ubędzie 😊 Ten który zawiera konserwanty również niczego nam nie oczyści.

 

3. PANETNY I CERTFIKATY

W świecie aloesu bardzo ważnym certyfikatem jest ten uzyskany przez Międzynarodową Radę Naukową ds. Aloesu IESC. Jeżeli produkt , który chcesz kupić nie posiada tego certyfikatu to nie może zawierać więcej niż 15 % czystego aloesu. Więc jest to bezwzględna dyskwalifikacja. IESC stoi na straży czystości aloesu zawartego w produkcie oraz jego ilości. Niestety bardzo dużo osób nie wie, jak taki certyfikat jest ważny.

Dodatkowo firma Forever posiada PATENT na proces stabilizacji czystego miąższu z aloesu. Sprawdź czy firma produkująca Twój produkt posiada taki Panent lub certyfikat.

Oczywiście mogłabym wymienić jeszcze parę różnić, ale skupiłam się na tych najważniejszych aby dać Wam takie aloesowe mięso, a nie zaśmiecać głowy bzdurami i marnować Wasz czas.

Zawsze zachęcam do sprawdzenia osobiście danych podanych przeze mnie. Obejrzyj inne soki z aloesu i sprawdź czy jest to prawda co napisałam 😊

Ja oczywiście jestem pewna swoich słów, więc jeżeli i Wy się przekonacie do ich prawdziwości i będziecie chcieli spróbować właśnie ten aloes napisz do mnie . Załatwię Ci dożywotnią 30% zniżkę na produkty aloesowe. kontakt@akademiaspa.eu

Kilka słów o Magda

Założyciel i obecny właściciel trójmiejskiej sieci spa hotelowych BALTIQA DAY SPA. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.